North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k., właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres zadań:
· nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości
· prowadzenie pełnej księgowości wszystkich spółek grupy zgodnie z ustawą o rachunkowości
· sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych
· bieżący nadzór nad prawidłowym prowadzeniem ksiąg oraz obiegiem dokumentów księgowych
· kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań
· przygotowywanie przelewów bankowych
· usprawnianie istniejących procesów we współpracy z pozostałym personelem księgowym
· terminowe i rzetelne sporządzanie deklaracji JPK-VAT, CIT, PIT
· nadzór nad prowadzeniem dokumentacji pracowniczej i dotyczącej umów cywilnoprawnych, sporządzaniem list płac oraz deklaracji ZUS
· kontakt z urzędami, klientami, instytucjami współpracującymi
· raportowanie do zarządu

Nasze wymagania:
· wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)
· doświadczenie na stanowisku głównej księgowej/głównego księgowego
· mile widziana umiejętność budżetowania i planowania wydatków
· doświadczenie w obsłudze spółek komandytowych
· znajomość prawa podatkowego i ustawy rachunkowości oraz prawa pracy i zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym
· znajomość zagadnień kadrowo/płacowych
· znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i MS Word
· odpowiedzialność, sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
· potrafiącą pracować samodzielnie i w zespole, również pod presją czasu
· znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem

To oferujemy
· pracę w dynamicznym i zgranym zespole
· interesujące wyzwania
· stabilny system wynagrodzenia
· możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
· dodatkowe narzędzia pracy
· umowę B2B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: hr@nmholding.pl

Prosimy o zamieszczanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”