Strona główna img Ogłoszenia img Samodzielna Księgowa

Samodzielna Księgowa

2019-02-12, Wrocław

Biuro Rachunkowe A-Z Rachunki poszukuje do swojego zespołu samodzielnej księgowej/księgowego, która/y wesprze nas w dalszym rozwoju firmy. Jeśli tak samo jak my, jesteś pozytywnie zakręcony/a na punkcie cyferek i niestraszna Ci praca z innymi zakręconymi, zapraszamy do aplikowania:

 

Księgowa / Księgowy

 

Obowiązki:

 

 • samodzielne prowadzenie pełnych ksiąg oraz książek przychodów i rozchodów klientów biura rachunkowego,
 • sporządzanie niezbędnych deklaracji do US,
 • sporządzanie sprawozdań finansowych,
 • bieżąca obsługa klientów biura.

Wymagane:

 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 • przynajmniej podstawowa znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych w zakresie PIT, CIT i VAT,

Mile widziane:

 

 • znajomość programu CDN Optima.

Oferujemy:

 

 • umowę o pracę,
 • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i wyników pracy,
 • elastyczne godziny pracy,
 • bardzo dobrą, sprzyjającą rozwojowi, atmosferę pracy.

 

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do A-Z Rachunki Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jemiołowej 44/107a (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 

 

INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez A-Z Rachunki Sp.  z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jemiołowej 44/107a danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail praca.a.z.rachunki@gmail.com.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu otrzymania maila, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 3 lata. 

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail praca.a.z.rachunki@gmail.com 

 

Oddziały Terenowe

Newsletter

Aby otrzymywać informacje o nowościach prosimy podać adres e-mail:
Publikacje
© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Dolnośląski we Wrocławiu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO