Strona główna img Ogłoszenia img Główny Księgowy

Główny Księgowy

2018-05-25, Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej księgowości bilansowej i podatkowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Spółki handlowej z udziałem kapitału zagranicznego
  • przygotowywanie wymaganych prawem sprawozdań i deklaracji finansowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS, GUS, banki)
  • Samodzielne prowadzenie spraw kadrowych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowych i księgowych
  • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości
  • Kilkuletniego doświadczenia w pracy w pełnej księgowości spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
  • biegła obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • znajomość przepisów CIT, VAT, PIT oraz ustawy o rachunkowości
  • znajomość przepisów z zakresu kadr i płac
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność, terminowość oraz sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość programu księgowego Subiekt GT i Gestor

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres d.wludyka@klimatech.net.pl.

Oddziały Terenowe