Strona główna img Ogłoszenia img Główna Księgowa

Główna Księgowa

2018-09-18, Wrocław

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku głównej księgowej/głównego księgowego odpowiadać będzie za m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, ustalanie wartości zobowiązań podatkowych oraz zamykanie miesiąca i sporządzanie sprawozdań finansowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie o profilu ekonomicznym,
  • doświadczenie w obsłudze księgowej podmiotów korzystających z pełnej księgowości,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku głównej księgowej/głównego księgowego,
  • biegła znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej,
  • znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych PIT, CIT i VAT,
  • umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych,
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,
  • znajomość programów księgowych,
  • skrupulatność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do kart sportowych,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej,
  • ubezpieczanie grupowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim, w terminie do 28 września 2018 r. z dopiskiem „Główna księgowa/Główny księgowy” w temacie wiadomości. CV prosimy przesyłać na adres email: kkropiewnicka@abak.com.pl. Po dokonaniu selekcji aplikacji, skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami w celu ustalenia terminów rozmów kwalifikacyjnych.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ABAK S.A. Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-109) ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, www.abak.com.pl, PROFESCAPITAL Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-069) ul. Ofiar Oświęcimskich 15, www.profescapital.pl, (dalej: Spółki GK PROFESCAPITAL);
2. Administrator Bezpieczeństwa Informacji/Inspektor Ochrony Danych - brak;
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla celów procesów rekrutacyjnych w Spółkach GK PROFESCAPITAL, na podstawie stosownych przepisów prawa powszechnie obowiązującego;
4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom;
5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;
7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
8. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne. Udział w procesach rekrutacyjnych oraz otrzymywanie wiadomości od Spółek GK PROFESCAPITAL możliwe jest po podaniu danych osobowych;
10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych i potwierdzają zapoznanie się z powyższą klauzulą informacyjną, serdecznie zapraszamy do przesyłania CV.

Prosimy o zamieszczenie poniższej zgody w przesyłanych dokumentach: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego.”

Oddziały Terenowe