TREMONTI SKI & BIKE RESORT w Karpaczu to nowoczesny hotel zlokalizowany w samym sercu Karpacza. Naszym Gościom oferujemy 125 przestronnych, wykończonych i wyposażonych w wysokim standardzie apartamentów z pełną infrastrukturą hotelową. W związku z planowanym otwarciem obiektu latem 2021 r., do swojego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalista do spraw kadr i płac.

Opis stanowiska:
- Kompleksowe naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych
- Przygotowywanie listy płac
- Rozliczanie zwolnień lekarskich, absencji pracowniczych i zajęć komorniczych
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (komornik, ZUS)
- Wystawianie zaświadczeń pracowniczych
- Sporządzanie deklaracji ZUS,US, PFRON, zestawień na potrzeby GUS
- Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących spraw kadrowo-płacowych
- Dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy, udzielanie informacji pracownikom oraz wyjaśnianie niezgodności
- Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

Oczekujemy:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w
- Bardzo dobra teoretyczna i praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego
- Sprawna umiejętność posługiwania się narzędziami pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
- Umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych – znajomość programu RAKS mile widziana
- Skrupulatność i dbałość o szczegóły
- Umiejętność pracy w zespole oraz pozytywne nastawienie

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Stabilne zatrudnienie
- Zniżki dla pracowników
- Vouchery okolicznościowe
- Szkolenia branżowe
- Możliwość zakwaterowania
- Pracę w kreatywnym zespole
- Możliwość dołączenia do najlepszego zespołu przewodników po świecie hotelarstwa, którymi kieruje hasło „let me guide you”.

Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko prosimy o przesłane CV drogą mailową na adres: kadry@tremonti.pl, w tytule wiadomości podając nazwę stanowiska oraz imię i nazwisko.
W CV proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ul. Gen. Józefa Bema 7-9/1A
50-265 Wrocław

kom. BIURO WE WROCŁAWIU - 531 012 973
tel. 71 343 76 27
tel. 71 344 26 82
kom. SZKOLENIA - 601 792 390 Marzena Brzezińska
kom. SZKOLENIA - 537 622 800 - Klaudia Wieczorek
tel. ODDZIAŁ JELENIA GÓRA
tel. 75 64 12 200
kom. 603 783 626

biuro@wroclaw.skwp.pl
szkolenia@wroclaw.skwp.pl
kursy@wroclaw.skwp.pl

PKO Bank Polski S.A 71 1020 5242 0000 2702 0018 6635

Oddział w Jeleniej Górze
ul.1-go Maja 76/1B
58-500 Jelenia Góra

szkolenia@jeleniagora.skwp.pl

PKO Bank Polski S.A. 71 1020 5242 0000 2702 0018 6635