Zakres obowiązków
· Prowadzenie rachunkowości Klienta zgodnie z obowiązującymi zasadami,
· Przygotowanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT, JPK,
· Sporządzanie kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych według określonych standardów,
· Odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi,
· Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
· Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
· Współpraca z audytorami zewnętrznymi Spółki (US, ZUS, GUS, NBP)
· Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
· Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.

Nasze Wymagania
· Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość)
· Biegła znajomość programu optima - Comarch,
· Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku na stanowisku (Główna Księgowa, Samodzielna Księgowa),
· Doświadczenie w zakresie obsługi JDG, spółek.
· Doskonała praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych,
· Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym,
· Mile widziana znajomość angielskiego.
· Chęć ciągłego rozwoju i samodoskonalenia, precyzyjność, uważność przy sporządzaniu dokumentacji.

Co oferujemy?
· Atrakcyjne zarobki uzależnione od doświadczenia i zakresu pracy.
· Umowa o pracę lub kontrakt B2B.
· Praca z dużymi i perspektywicznymi podmiotami.
· Praca w biurze w centrum Wrocławia oraz możliwość pracy hybrydowej.
· Możliwość rozwoju w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie.

Dodatkowe informacje:
Wymiar pracy: Pełny Etat
Typ umowy: umowa o pracę lub B2B.
Wynagrodzenie: 5 000 - 15 000 zł

Miejsce pracy :
TaxStone Sp. z o.o.
ul.Dyrekcyjna 1/142
50-528 Wrocław

Osoba do kontaktu Szczepan Mól
tel 507 969 220
mail do CV: biuro@taxstone.pl