ZADANIA:
 prowadzenie pełnej obsługi księgowej klientów, pełna księgowość oraz księgowość
uproszczona (w tym przygotowywanie deklaracji VAT, CIT, GUS oraz Sprawozdań
Finansowych)
 bieżąca obsługa powierzonych klientów,
 przygotowywanie raportów wg wytycznych klienta,
 wystawianie faktur sprzedaży oraz innych dokumentów w imieniu klienta,
 współpraca z członkami zespołu księgowego,
WYMAGANIA:
 wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów,
 praktyczna znajomość zagadnień w obszarze księgowości i podatków,
 doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 2 lata,
 dobra znajomość jednego języka obcego (preferowany angielski lub/i niemiecki),
 umiejętność analitycznego myślenia,
 zaangażowanie i komunikatywność,
OFERUJEMY:
 praca w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (5 dni w tygodniu), w
biurze w centrum Wrocławia, (możliwość pracy w trybie hybrydowym: 3 dni w tyg. w
biurze, 2 dni w tyg. HO)
 dostęp do wiedzy i doświadczenia, którymi chętnie się podzielimy,
 możliwość zdobycia wszechstronnych umiejętności i rozwoju w tematach
księgowości,
 miłą i przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: kontakt@b-i-s.p