Stworzyliśmy od podstaw pierwszą księgowość internetową w Polsce, a przez ponad 20 lat obecności na rynku, wypracowaliśmy pozycję największego dostawcy systemów księgowych. Jesteśmy również twórcą Firmbee.com – kompleksowego oprogramowania do zarządzania projektami firmowymi opartego na chmurze. Dzięki naszemu rozwiązaniu, firmy z wielu branż mogą zarządzać projektami, zadaniami, finansami, a także rekrutacją (moduł ATS) przy użyciu jednego narzędzia.

Poszukujemy osoby doświadczonej i chętnej do nawiązania długofalowej współpracy. Jeżeli jesteś osobą skrupulatną i dokładną dołącz do nas.

Twoje zadania na tym stanowisku to:

  • zapewnianie pomocy i wsparcia merytorycznego dla zespołu księgowego (bezpośrednio 30 osób, pośrednio 100),
  • koordynowanie pracy biura oraz wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających jego pracę,
  • weryfikacja zmian podatkowych i ich wpływu na pracę biura (współpraca z Kierownikiem Biura oraz Działem Analitycznym),
  • współtworzenie polityki szkoleń,
  • rekrutacja nowych pracowników do Biura Rachunkowego i koordynowanie procesu ich wdrożenia.

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz minimum kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Księgowej / Księgowego (najlepiej w biurze rachunkowym),
  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i chcesz nadal rozwijać się w tym kierunku,
  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu uproszczonej księgowości i prawa podatkowego – warunek konieczny,
  • potrafisz analizować przepisy prawne (podatkowe i ubezpieczeń ZUS),
  • jesteś osobą proaktywną i nie boisz się rozwiązywania problemów z zakresu księgowości,
  • cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • masz wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • jesteś osobą sumienną i dokładną.

Mile widziane:

  • wpis na listę biegłych rewidentów,
  • wpis na listę doradców podatkowych,
  • znajomość CDN Optima.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW,
  • elastyczne godziny pracy (zaczynasz, o której chcesz między 7 a 9),
  • po wdrożeniu w wykonywane obowiązki możliwość pracy hybrydowej,
  • szkolenia oraz możliwość rozwijania swoich umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem,
  • możliwości awansu,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole,
  • dużą samodzielność działania i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,
  • benefity pozapłacowe: karta Multisport i prywatna opieka medyczna,
  • bezpłatny parking oraz firmowe rowery do Twojej dyspozycji,
  • wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez.

Rodzaj umowy:        Umowa o pracę

Tryb pracy:               Stacjonarnie, Hybrydowo

Zespół:                       Księgowość

Lokalizacja:              Wrocław

Wynagrodzenie:        8 500 - 10 500 brutto