Stworzyliśmy od podstaw pierwszą księgowość internetową w Polsce, a przez ponad 20 lat obecności na rynku, wypracowaliśmy pozycję największego dostawcy systemów księgowych. Jesteśmy również twórcą Firmbee.com – kompleksowego oprogramowania do zarządzania projektami firmowymi opartego na chmurze. Dzięki naszemu rozwiązaniu, firmy z wielu branż mogą zarządzać projektami, zadaniami, finansami, a także rekrutacją (moduł ATS) przy użyciu jednego narzędzia.

Poszukujemy osoby doświadczonej i chętnej do nawiązania długofalowej współpracy. Jeżeli jesteś osobą skrupulatną i dokładną dołącz do nas.

Twoje zadania na tym stanowisku to:
• opracowanie procedur współpracy Biura Rachunkowego ifirma.pl z Klientami zlecającymi prowadzenie ksiąg handlowych,
• współpraca z działem analitycznym w zakresie opracowywania narzędzi ułatwiających pracę w biurze rachunkowym,
• nadzorowanie pracy księgowych i prowadzenie ksiąg handlowych klientów Biura Rachunkowego ifirma.pl,
• sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, informacji statystycznych dla GUS,
• stały kontakt z właścicielami obsługiwanych firm (telefoniczny, mailowy),
• zarządzanie zespołem księgowych.

Dołącz do nas, jeśli:
• pracujesz w biurze rachunkowym i masz min. 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych,
• posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość lub inny kierunek pokrewny),
• masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku,
• przepisy ustawy o rachunkowości są Ci dobrze znane,
• posiadasz wiedzę z zakresu ubezpieczeń społecznych i bieżących przepisów podatkowych,
• zależy Ci na podjęciu długoterminowej współpracy,
• cechuje Cię dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie w wykonywane zadania,
• jesteś komunikatywny/a, skrupulatny/a i systematyczny/a.
Mile widziane:
• wpis na listę biegłych rewidentów,
• wpis na listę doradców podatkowych,
• znajomość CDN Optima.

Oferujemy:
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW,
• elastyczne godziny pracy (zaczynasz, o której chcesz między 7 a 9),
• po wdrożeniu w wykonywane obowiązki możliwość pracy hybrydowej,
• szkolenia oraz możliwość rozwijania swoich umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem,
• możliwości awansu,
• pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole,
• dużą samodzielność działania i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,
• benefity pozapłacowe: karta Multisport i prywatna opieka medyczna,
• bezpłatny parking oraz firmowe rowery do Twojej dyspozycji,
• wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Tryb pracy: Stacjonarnie, Hybrydowo
Zespół: Księgowość
Lokalizacja: Wrocław