Strona główna img Aktualności img Konferencja „Księgowi Przyszłości. W erze zmian”

Konferencja „Księgowi Przyszłości. W erze zmian”

Konferencja „Księgowi Przyszłości. W erze zmian”

14 czerwca w Warszawie odbędzie się konferencja „Księgowi Przyszłości. W erze zmian”, poświęcona rozwojowi branży księgowej i kadrowej w Polsce. Organizatorami są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz Soneta sp. z o.o., producent systemu enova365. Dostępne są jeszcze ostatnie wolne miejsca, całość konferencji będzie także transmitowana na żywo na portalu ksiegowiprzyszlosci.pl

Finał konkursu Księgowi Przyszłości

W tym roku już po raz trzeci odbył się renomowany, ogólnopolski konkurs Księgowi Przyszłości. Do udziału w niej zapisało się ponad 1600 księgowych, studentów, uczniów oraz specjalistów ds. kadr i płac, którzy w tym roku mogli zmierzyć się w dedykowanej dla nich kategorii. Po trzech testach online oraz pracy półfinałowej wyłonione zostało grono 12 drużyn, które zmierzą się podczas finału 14 czerwca 2018 r. w Warszawie. Zwycięzców poznamy tego samego dnia.

Nie tylko o zmianach w przepisach

Równolegle do finału konkursu trwać będzie konferencja „Księgowi Przyszłości. W erze zmian”. W pierwszej części konferencji odbędą się wykłady poświęcone najważniejszym zmianom legislacyjnym, jak i trendom na rynku. Wśród wykładów znajdą się między innymi wystąpienia na temat roli cyfryzacji w branży czy wejściu w życie rozporządzania o ochronie danych osobowych.

Debata ‘W erze zmian”

Punktem centralnym konferencji będzie debata ekspertów „W erze zmian”. Zaproszeni eksperci spróbują odpowiedzieć między innymi na pytania o to jak zmiany w przepisach wpłyną na warsztat pracy księgowego i kadrowego oraz jakie wyzwania stoją przed tymi zawodami w perspektywie kolejnych 10-20 lat. Rozmowę poprowadzi red. Maciej Głogowski.

W konferencji uczestniczą zaproszenie goście. Dodatkowo organizatorzy udostępnili pulę miejsc wolnych, dostępnych po dokonaniu rejestracji poprzez formularz na stronie https://www.ksiegowiprzyszlosci.pl/konferencja-14-czerwiec.

Organizatorami konkursu oraz konferencji są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, najstarsza organizacja w Polsce skupiająca ekspertów z branży oraz spółka Soneta, producent oprogramowania enova365 do księgowości, kadr płac i zarządzania. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Finansów, a patronami są Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oraz Business Centre Club. Patronami medialnymi są magazyny Rachunkowość, Świat Księgowych, Controling i Rachunkowość Zarządcza, Finanse i Controlling oraz portale Infor, Inforlex, Kariera w Finansach, Portal Kadrowy, HRPolska oraz Portal Finanse i Księgowość.

Pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres kontakt@ksiegowiprzyszlosci.pl lub pod numerem telefonu 12 349 28 80.

 

© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Dolnośląski we Wrocławiu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO