1

Zostań Sygnatariuszem Kodeksu

Każda osoba zajmująca się rachunkowością, jak również jednostka prowadząca rachunkowość lub zajmująca się usługowym jej prowadzeniem i postępująca zgodnie z zasadami zawartymi w „Kodeksie Zawodowej Etyki w Rachunkowości", może zostać jego sygnatariuszem. Ma prawo złożyć oświadczenie o przyjęciu i stosowaniu Kodeksu.

2

4 październik 2018 I Ogólnopolska Konferencja Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców

Serdecznie zapraszamy na I Ogólnopolską Konferencję Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców.  To unikatowe wydarzenie łączące dwa obszary biznesowe i służące wymianie doświadczeń oraz wiedzy z zakresu outsourcingu usług księgowych.

Szczegóły na http://www.konferencjakonel.eu/

 

 

 

3

1 lipca 2018 r. JPK na żądanie

Od 1 lipca 2018 r. wszyscy podatnicy, którzy prowadzą księgi podatkowe i wytwarzają dowody księgowe w formie elektronicznej, mają obowiązek przekazywania struktur JPK na żądanie organów podatkowych.

Dotyczy to postępowania podatkowego, czynności sprawdzających, kontroli podatkowej i kontroli celno-skarbowej.
Do przekazania JPK przedsiębiorcy mogą wykorzystać bezpłatne narzędzia udostępnione przez Ministerstwo Finansów.

 

4

Wakacyjny kurs Specjalista ds. kadr i płac

Celem kursu jest: przygotowanie słuchaczy do wykonywania zawodu specjalisty w dziale kadr. W trakcie kursu, uczestnicy nabywają wiedzę niezbędną do rozpoczęcia pracy na tym stanowisku. Kurs daje również możliwość do ugruntowania posiadanej wiedzy i umiejętności

© 2018 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Dolnośląski we Wrocławiu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin